Good night, it is Wednesday 24.4.2019. It is the nameday of Jiří, tommorow is the nameday of Marek.

Bulletin

190423 uklidLetos jsme se připojili k akci Ukliďme Česko. S nápadem přišel žákovský parlament, který si také vzal organizaci akce za své a přidělil části města Lanškroun jednotlivým třídám. Žáci se vydali s učiteli uklízet vnitřní i okrajové části Lanškrouna ve středu 17. dubna.

190422 damnikovV sobotu 13. dubna proběhla v prostorách základní školy tradiční velikonoční výstava. Výrobky, které byly vystavovány, tvořili žáci v rámci hodin výtvarné výchovy. Součástí výstavy byla prohlídka školy a prodejní jarmark, kde byly k zakoupení jarní dekorace z proutí, zvířátka ze dřeva, zdobená vajíčka, šperky, závěsy na fotografie, a dokonce i ručně šité výrobky.

190420 komfiHledáme kolegu/kolegyni do oddělení nákupu!

Popis pracovní činnosti:
- zadání a zpracování objednávek dle požadavků jednotlivých oddělení do IS a jejich zaslání dodavatelům
- řešení reklamací
- vyhledávání nových dodavatelů
- cenové vyjednávání s dodavateli
- komunikace s dodavateli ohledně termínů dodání
- příjem dodávek
- kontrola faktur došlých

181225 flagranti24. duben, 19:30 hodin, sál multifunkčního centra L´art
Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria. Tentokrát je doprovodí hudební skupina a zpěvák Václav NOID Bárta.

190405 skolaZveme rodiče s dětmi ve středu 24. dubna od 10 hodin do dopoledního klubu na setkání s Ilonou Matějkovou, ředitelkou mateřské školy na Žižkově ulici. Hovořit se bude na téma Připravujeme se do školky.

190405 plenyRodinné centrum Dětský svět pořádá ve středu 24. dubna od 17 hodin seminář na téma "Moderní látkové pleny" s látkovou poradkyní a porodní asistentkou Bc. Magdalenou Tomanovou. Vstupné 50 Kč.

190420 gladiatorLoni vyrostly na bývalém hasičském cvičišti překážky ze soutěží extrémního běžeckého překážkového závodu Gladiator race a už letos 20. dubna se lanškrounské rybníky staly dějištěm závodu, v němž startovaly přes čtyři stovky dospělých a téměř sto dětí.

190417 kosmetikaProvádím PUDROVOU METODU NEBO-LI POWDER BROWS - je to nejvyhledávanější a nejžádanější metodu permanentniho make-upu obočí nynější doby.

190416 zsV Základní škole na Dobrovského ulici se staví nová třípodlažní budova Regionálního polytechnického centra. Vzniká na místě bývalých dílen z roku 1965 a umožní praktickou výuku s využitím moderních zařízení a technologií.

190415 uklidDne 5. dubna se ZŠ Smetanova zapojila do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Oficiálním úklidovým dnem byla sobota 6. dubna. Na daný víkend bylo registrováno přes 2 200 úklidů s 65 000 dobrovolníky. Přes 500 úklidů se konalo dříve a dalších 600 je ještě v plánu. Počet jarních úklidů tak jednoznačně překoná počet úklidů za celý loňský rok.